• Boże Narodzenie 2023

• Zdrowych, pogodnych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia a także wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych życzą :

Dyrekcja , Grono Pedagogiczne, Pracownicy.

• Sukces naszego ucznia!

• Jan Kamiński, uczeń klasy VI a, zajął I miejsce w wojewódzkim konkursie literacko - ekologicznym pt. „Tu jest moja mała czysta ojczyzna” zorganizowanym przez Warmińsko – Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie. Janek stworzył komiks, który zachwycił wszystkich.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 16 grudnia w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie.

Janku, gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

• 42. ROCZNICA WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO

• W 42. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, w szkole odbył się krótki apel. Został zapalony znicz przed naszym „lokalnym miejscem pamięci” – Dębem Pamięci  pułkownika Maksymiliana Łabędzia. Uczniowie wzięli udział w akcji społeczno-edukacyjnej Instytutu Pamięci Narodowej „Zapal Światło Wolności”. W domu o godzinie 19.30 zapalili światełko – upamiętnili  w ten sposób ofiary stanu wojennego.

• „Dziady”

• „Ciemno wszędzie, głucho wszędzie,

Co to będzie, co to będzie?”

Dzisiaj nasza szkoła stała się teatrem. Gdy zapadł zmrok, klasa VII  pod kierunkiem p. Ewy Kirczuk przedstawiła II część „Dziadów” Adama Mickiewicza. Scenografia przeniosła widzów do kaplicy, w której miały miejsce niezwykłe wydarzenia opisane przez naszego wieszcza narodowego, a gra uczniów dostarczyła wyjątkowych przeżyć. To była prawdziwa uczta teatralna!